Dodatna razlaga učencem

Šola bo omogočila učencem pridobiti dodatno razlago in nasvet tudi izven rednih ur pouka. Strokovni delavci bodo učencem dosegljivi v času pogovornih ur za učence po naslednjem urniku:

Ime in priimek Dan, čas Prostor
Mojca AUGUŠTIN sreda, 730–815  učilnica TJA (302)

Karmen BARON

(Janja STARIHA)

ponedeljek, 910–955 pred zbornico
Barbara BEDJANIČ petek, 730–815  učilnica 3. a (211)
Tjaša BEVC torek, 730–815  po dogovoru
Urška BREZNIK torek, 1255–1340   knjižnica
Daniela BUGARIN sreda, 920– 1005  učilnica 1. a (210)
Anja GOŠNAK torek, 730– 815 učilnica BIO (102)
Zdenka GRADIŠNIK torek, 730– 815 učilnica 4. a (313)
Mateja GRUM sreda, 730–815  učilnica 5. b (203)
Zlatka HARTMAN četrtek, 1255–1340   učilnica MAT (202)
Eva HRIBERŠEK ponedeljek, 910–955 učilnica 1. b (209)
Franc JAKOŠ četrtek, 730– 815 računalniška učilnica
Nataša JAVORNIK sreda, 1010–1055  učilnica Gradišče na Kozjaku
Tajda KOCIPER torek, 730–815  kabinet pedagoginje
Ksenija KOROŠEC sreda, 910–955 učilnica Gradišče na Kozjaku
Maja KOSMAČIN ponedeljek, 730–815  učilnica 1. b (209)
Danijela KRAMPL četrtek, 1255–1340   učilnica TJA (304)
Božena KREUH

ponedeljek, 1255–1340 (1. ocen. obdobje)

ponedeljek, 1345–1430 (2. ocen. obdobje)

učilnica SLJ  (301)
Hermina LADINEK po dogovoru kabinet socialne delavke
Tanja LAŠIČ četrtek, 730– 815 učilnica 2. b (213)
Katja LEP sreda, 1100–1145 učilnica Sv. Duh na Ostrem vrhu
Jerneja LISJAK ponedeljek, 1100–1145 kabinet inkluzivne pedagoginje
Blaž LOVRIČ torek, 1255–1340  učilnica KEM (104)
Alenka MALJEVAC ponedeljek, 730–815  učilnica 1. b (209)
Tjaša MUGERLE torek, 730–815 kabinet SLJ
Stanislava NIDORFER torek, 1255–1340 (neparni tedni) učilnica GOS (001)
Damjana OČKO torek, 1205–1250 učilnica Sv. Duh na Ostrem vrhu
Uroš OZMEC ponedeljek, 1345–1430 učilnica TIT (002)
Polonca PERKUŠ četrtek, 730–815 učilnica 2. a (212)
Suzana PLOŠNIK sreda, 730–815 učilnica FIZ (105)
Katja POGORELC sreda, 1145–1230 kabinet OPB
Marija PUPAHER sreda, 730–815 učilnica MAT (201)
Viktorija PUPAHER sreda, 645–730 učilnica Sv. Duh na Ostrem vrhu
Katja REPOLUSK po dogovoru kabinet psihologinje
Mojca STRAŠEK ponedeljek, 730–815 učilnica 3. B (309)
Emica ŠKRINJAR torek, 730–815  učilnica ZGO (206)
Marinka ŠOBER petek, 1100–1145 učilnica GUM (003)
Jitka ŠTUMPER četrtek, 1255–1340 kabinet športa
Tija TINAUER sreda, 730–815 učilnica 4. B (312)
Ksenija TRIPKOVIČ četrtek, 730–815 učilnica TJA (303)
Maja VAČUN ponedeljek, 1255–1340 knjižnica
Urška VERHOVČAK torek, 1255–1340 učilnica 5. A (310)
Andrej VIHER torek, 1150–1235 kabinet športa
mag. Oto VOGRIN sreda, 730–815 učilnica LUM (204)
Barbara VOLMAJER sreda, 1255–1340 kabinet SLJ