Enota Selnica ob Dravi

Skupine v enoti Selnica ob Dravi ter strokovni delavci v oddelkih:
  • BIBE (vzgojiteljica: Ladislava Miloševič, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Lea Krebs)
  • SMEHCI (vzgojiteljica:  Petra Badoko, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Mateja Dugonik)
  • ŠKRATI (vzgojiteljica: Katja Perkovič , vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Lejla Vrenčur)
  • ŽOGICE (vzgojiteljica: Štefka Rudolf, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Zora Škrabl)
  • SAPRAMIŠKE (vzgojiteljica: Urška Mlakar, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Naja Verhovčak )
  • PEDENJPEDI (vzgojiteljica: Jožica Perc , vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Nika Maučnik)
  • SONČKI (vzgojiteljica: Vesna Kocjan , vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Polonca Golič)
  • PIKAPOLONICE (vzgojiteljica: Simona Stajan, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Irena Štampfer)
  • MAVRICE (vzgojiteljica: Petra Vogme Lukič, vzgojiteljica predšolskih otrok – pomočnica vzgojiteljice: Marija Flak)
  • METULJČKI (vzgojiteljica: Bernarda Majster , vzgojitelj predšolskih otrok – pomočnik vzgojiteljice: Aleksander Tertinek)

Ob posebnih dnevih in tednih teče življenje v vrtcu drugače kot vsak dan. Načrtujemo jih v tednu otroka, v prazničnem času v decembru, pred državnimi prazniki, v povezavi s posebnimi dnevi in tedni, ki jih načrtujemo skupaj s šolo, ter v sodelovanju z zunanjimi institucijami. Otroci se še posebej razveselijo dnevov, ki so namenjeni druženju z družinskimi člani in sodelovanju s starši. Za vse nas pa so zelo pomembne prireditve, namenjene predstavitvi našega dela.

Preberite si članke o dejavnostih, dogodkih in prireditvah, v katerih sodelujemo skupaj, bodisi skupine 1. starostnega obdobja, skupine 2. starostnega obdobja ali vsi skupaj. Včasih pa se nam pridružijo tudi otroci iz podružničnih enot na Sv. Duhu na Ostrem vrhu in v Gradišču na Kozjaku.

Preko spodnje povezave lahko dostopate do galerije s fotografijami. Galerija je zaščitena z geslom, ki ga prejmete od vzgojiteljice vašega otroka. Vabimo vas, da skupaj z otroki spremljate objave.

Skupne dejavnosti, dogodki, prireditve, posebni dnevi in tedni v vrtcu