Razpis za vpis v srednjo šolo

Spoštovani devetošolci, spoštovani starši!

Izšel je Razpis za vpis v srednjo šolo in v dijaške domove za šolsko leto 2020/21. Najdete ga lahko na spletni strani MIZŠ. Srednje šole Podravja so na straneh 23 in 24.

Spoštovani starši, naglo se približuje vpis v srednjo šolo in s tem pomembna odločitev vašega otroka za nadaljnjo poklicno in življenjsko pot. Zato vas v ponedeljek, 10. 2. 2020, ob 16.30 uri vabimo v učilnico 9. a (2. nadstropje levo – 304) na informativno srečanje, na katerem vam bo šolska psihologinja predstavila Razpis za vpis v srednjo šolo za šolsko leto 2020/21 ter vse ključne datume in informacije, ki jih potrebujete pred informativnim dnem ter vpisom v srednjo šolo. Še posebej ste vabljeni starši, ki se niste udeležili oktobrskega srečanja.

Po informativnem predavanju sledi predavanje zakoncev Mrgole z naslovom Skrivnost avtoritete in starševske moči ob 17. uri v šolski jedilnici.

Vljudno vabljeni!