Vabilo na dobrodelno licitacijo slik

Vljudno vas vabimo na dobrodelno licitacijo likovnih del

članov likovne sekcije Kulturnega društva Pavza Selnica ob Dravi,

ki bo potekala v petek, 15. 11. 2019, ob 17. uri v jedilnici šole.

Slike, ki se bodo licitirale, so nastajale na likovnih kolonijah, srečanjih ali v domačem okolju. Odločili smo se, da jih postavimo na ogled vam – morebitnim dobrodelnežem, ki bi jih kupili in s tem donirali denar v šolski sklad Osnovne šole Selnica ob Dravi (začetna cena vsake slike bo 30 €). S tem bi vplivali na še kvalitetnejše bivanje, učenje in počutje otrok v šoli – ta ima v načrtu namestitev senzorično-gibalnih učnih in motivacijskih talnih oz. stenskih nalepk po hodnikih in stopniščih šole.

Na OŠ Selnica ob Dravi bo tak dogodek potekal prvič. Ima zares poseben namen, zato bomo iskreno veseli vašega obiska – tudi če boste prišli samo na ogled naših slik ali z namenom, da prisluhnete kulturnemu programu.

Vabimo vas, da odprete svoje srce in z nakupom umetnine, na kateri se vam bo ustavil pogled, prispevate denar učencem selniške šole.