Tretješolci v šoli v naravi

Naši učenci so se srečno in zadovoljni vrnili s šole v naravi. Poslali so nam še zadnje besedne in fotoutrinke

Našega druženja na Domu Škorpijon je žal konec. Danes smo raziskovali in ustvarjali v gozdu, spoznali veliko o orientaciji in se preizkusili v iskanju zaklada. Domov smo se vrnili z zanimivo in s prijetno izkušnjo, kako ves dan preživeti v naravi, daleč od ponorelega sveta, z novimi znanji in izjemno lepimi vtisi, ki nam bodo za vedno ostali v spominu.

Bili smo zelo pohvaljeni in prejeli tudi priznanje.

Drugi dan šole v naravi tretješolci in učenci iz Gradišča sporočajo:

Ob zvokih harmonike smo se zbudili v prečudovito jutro.

Jahali smo konje in jih krtačili, sprehajali smo se ob avstrijski meji, spoznali delo lovcev in raziskovali po gozdu, streljali smo z lokom, pred spanjem pa si ob tabornem ognju spekli še kruh.

Večer smo zaključili z zabavnim programom – talenti.

Naši tretješolci in učenci 1.-3. razreda s podružnice Gradišče na Kozjaku so danes odpotovali v šolo v naravi.

Čeprav se niso podali daleč – na CŠOD Škorpijon – je bil njihov dan zelooo pester, zato se staršem niso imeli časa prej oglasiti.

Kar pa je tudi namen – da uživajo in ne pogrešajo staršev 🙂

Sporočajo nam/vam, da se imajo zelo lepo. Pravkar se pripravljajo na spanje in delijo vtise prvega dne.

Tako so zapisali:

Prvi dan šole v naravi smo preživeli zelo aktivno. Po urejanju sob in kosilu smo peš odšli na Žavcarjev vrh. Po okrepčilni večerji smo se podali pa še na nočni sprehod z lučkami in si ogledali zvezdno nebo, imeli smo srečo, da sta se lepo pokazala tudi planeta Jupiter in Saturn. Polni lepih vtisov smo se utrujeni zazibali v toplo posteljo in lepe sanje.

Poslali so nekaj fotografij, ki jih obljavljamo.

Vse nas zares lepo pozdravljajo!