Zaključna prireditev šole

V torek, 14. 6., smo se učenci in učitelji šole zbrali v telovadnici, kjer smo s številnimi plesnimi, športnimi, pevskimi in glasbenimi točkami slovesno in veselo praznovali zaključek šolskega leta.

Spomnili smo se nekaj večjih izvedenih projektov in dejavnosti, ki smo jih imeli v tem letu. Prijazno in čustveno je bilo tudi slovo mezinčkov in zaščitnikov. Pevci šolskih zborov so se predstavili z novimi majicami, ki so jih zelo veseli.

Mentorji so najuspešnejšim učencem podelili dosežena državna priznanja, ki jih ni bilo malo! Zaploskali smo naj sošolcem, podelili smo tudi priznanje najbolj srčnemu učencu.

Gospa ravnateljica je razglasila učence, ki so si prislužili, da gredo na nagradni izlet na morje.

Lepo nam je bilo skupaj!

Marinka Šober, vodja prireditve