Nagradni izlet

Ob zaključku šolskega leta je naša šola organizirala nagradni izlet za učence s posebnimi dosežki na različnih področjih (za tiste, ki so dosegli dobre rezultate na tekmovanjih, uspešno sodelovali v projektih, na prireditvah, pri športnih aktivnostih in drugih dejavnostih, zastopali šolo, naredili kakšno dobro delo …). Izleta, ki je bil 13. 6., se je udeležilo 47 učencev in 5 spremljevalk. Pot nas je vodila v Minimindus v Avstrijo (Celovec), kjer smo imeli voden ogled, in v Adler Areno Burg Landskron (Beljak), kjer smo si ogledali grad s parkom ptic in predstavo. Učenci so se v Celovcu okrepčali s hrano in pijačo iz McDonaldsa.

Izlet je sofinancirala Občina Selnica ob Dravi, za kar se ji iskreno zahvaljujemo.